Analiza wniosku BDO

Zastanawiasz się, czy wniosek BDO Twojej firmy został poprawnie złożony? Ewentualne błędy mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Przygotujemy dla Ciebie analizę złożonego wniosku oraz wprowadzimy konieczne poprawki.

Rejestr BDO jest bazą podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami. System ten zapewnia kontrolę nad ilością wytwarzanych odpadów w firmie, a także zapobiega powstawaniu tak zwanych „dzikich wysypisk”.  Rejestr prowadzony jest przez marszałków województw. Jesteśmy firmą, która w sposób rzetelny zajmuje się kompleksowym wsparciem w zakresie usług BDO, pomagamy przy rejestracji wniosków, sprawozdaniach BDO, analizach BDO, a także prowadzimy szkolenia BDO.

Jest to dość skomplikowany temat, wypełnienie wniosku wymaga znajomości przepisów i dokładnej analizy działalności. Wielu przedsiębiorców głowi się nad BDO, poświęca na to sporo czasu, a i tak nie ma pewności, czy wszystkie obowiązki odnoście BDO zostały poprawnie wypełnione. Zaufaj naszej firmie w kwestii analizy BDO a zaoszczędzisz sporo stresu.

Analiza wniosku BDO

Czy Twój wniosek BDO został dobrze wypełniony?

Wniosek BDO wypełnia się na stronie https://bdo.mos.gov.pl/. Aby to uczynić musisz posiadać profil zaufany. Po wybraniu na stronie opcji „nowy wniosek”, możesz rozpocząć wypełnianie. W pierwszej kolejności należy wypełnić dane firmy. Gdy wniosek nie jest składany przez właściciela należy umieścić informację o tym, że wniosek składa pośrednik na podstawie pełnomocnictwa. Aby udzielić takie pełnomocnictwo, należy uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta, w którym znajduje się Urząd Marszałkowski, w wysokości 17 zł.

Procedura ta może wydawać się na pierwszy rzut oka nieskomplikowana. Jednak warto, aby wszystkie obowiązki odnoście BDO zostały dopełnione poprawnie, aby ominąć kontroli i płacenia sporych sankcji.

Warto to zadanie oddelegować w ręce specjalistów, aby zyskać pewność, że wszystko jest zrobione należycie i nie spotkają Cię żadne przykre konsekwencje.

Co zawiera analiza wniosku BDO?

Przeanalizujemy zakres prowadzonej przez Ciebie działalności i wskażemy obszary, istotne do wniosku BDO. Sprawdzimy, czy złożony już wniosek nie zawiera istotnych błędów ani czy nie zostały w nim zawarte nie mające znaczenia informacje. Dzięki prawidłowemu wypełnieniu wniosku ominą Cię kontrole czy wypełnianie sprawozdań, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Korzystając z naszej oferty analizy wniosku BDO:

  • – Zyskujesz pewność, że złożony wniosek wypełniony i zarejestrowany jest prawidłowo
  • – Zyskujesz wiedzę o tym, jak należy ewidencjonować odpady, opakowania oraz produkty, powstałe w związku z wykonywaną działalnością
  • – Wiesz jakie sprawozdania BDO Ciebie obowiązują
  • – Jakie obowiązku BDO są na Ciebie narzucone
  • – Wszystkie formalności zostają dopełnione w terminie
  • – Wyprostujemy wszystkie zaległe niedociągnięcia
  • – Otrzymujesz wsparcie eksperta do spraw BDO

Prowadzimy również szkolenia BDO, abyś mógł w przyszłości sam stać się ekspertem w tej dziedzinie i nie stresować się więcej formalnościami. Dzięki szkoleniu będziesz potrafić bezbłędnie wypełnić i aktualizować wniosek BDO, a także zyskasz wiedzę z całego obszaru dotyczącego BDO.

Zastanawiasz się, czy Twoja firma nie ma błędów we wpisie do Bazy Danych Odpadowych?

Sprawdzimy, czy Twój wniosek BDO został

poprawnie złożony

Błędy we wniosku do BDO mogą nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Zadbaj o poprawność i aktualność złożonych danych w rejestrze.

note icon
Masz pytania? Zadzwoń: +48 788 873 070

Dlaczego my?

Sprawdzeni specjaliści

Obsłużyliśmy już ponad 200 zadowolonych klientów w zakresie BDO.

Gwarancja satysfakcji

Posiadamy bogate doświadczenie oraz niezbędną wiedzę.

Indywidualne podejście

Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny.

Zaufali nam

Ostatnio na blogu

Zobacz więcej wpisów na naszym blogu
Powyższy artykuł ma charakter informacyjny, a jego celem jest poszerzanie świadomości przedsiębiorców w zakresie obowiązków związanych z Bazą Danych o Produktach i Opakowaniach oraz Gospodarce Odpadami (BDO). Treść artykułu nie stanowi wykładni prawa i nie może być traktowana jako zamiennik porady prawnej.