...

BDO Kielce

Profesjonalne usługi BDO dla firm prowadzących działalność gospodarczą w Kielcach.

BDO – Co to oznacza dla Twojej firmy?

Od 2020 roku rejestracja w systemie BDO stała się wymogiem dla wielu przedsiębiorców. Jednak nie wszyscy właściciele firm zdają sobie dzisiaj sprawę, że kwestie związane z gospodarką odpadami mogą dotyczyć również ich działalności.

Zintegrowany elektroniczny system BDO został wprowadzony w celu poprawy poziomu recyklingu, zwalczania dzikich wysypisk oraz monitorowania trasy, jaką pokonują odpady, które są odbierane z firm.

Dla Twojej działalności BDO oznacza m.in. konieczność składania corocznych sprawozdań, prowadzenie ewidencji odpadów, wystawianie kart przekazania odpadu i sprawowanie kontroli nad opłatami.

BDO Kielce

Urząd Marszałkowski Kielce - czy dokonałeś już rejestracji BDO?

Zastanawiasz się, kogo dotyczą obowiązki związane z Bazą Danych Odpadowych? Jeśli prowadzisz firmę w Kielcach, istnieje duża szansa, że zaliczasz się do przedsiębiorców, którzy muszą dokonać wpisu do rejestru Bazy Danych Odpadowych. Następnie Twój wniosek trafi do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, a na Ciebie spadnie szereg nowych obowiązków. 

Jeśli jesteś importerem i nabywcą opakowań lub wprowadzasz na rynek opony, oleje smarowe, baterie, sprzęt elektroniczny i elektryczny lub prowadzisz firmę budowlaną – musisz liczyć się z tym, że odpady, które generuje Twoja firma powinny znajdować się pod kontrolą. 

To jednak nie koniec liczby podmiotów, których dotyczy BDO. Lista jest dużo dłuższa i posiada liczne wyjątki. Skąd więc masz wiedzieć, czy rejestracja w BDO to obowiązek Twojej firmy? Możesz zapytać o to fachowców od BDO.

Rejestracja firmy w BDO – Kielce

już od 200 zł

rejestracja BDO Kielce

BDO Kielce – zleć kontrolę nad odpadami w swojej firmie specjalistom

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Jako przedsiębiorca, nie musisz osobiście zajmować się wszystkimi sprawami związanymi z BDO. Możesz zaufać firmie zewnętrznej i przekazać nam swoje obowiązki poprzez jedno upoważnienie. 

Dzięki temu zyskasz spokojną głowę i więcej czasu na efektywne zarządzanie swoją firmą. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje coroczne sprawozdania BDO są wypełniane bezbłędnie, KPO wystawiane rzetelnie, a opłaty uiszczane na czas, wybierz obsługę BDO dla firm. To usługa, która przychodzi z pomocą przedsiębiorcom, którzy giną w gąszczu zmieniających się przepisów związanych z gospodarką odpadami, ale jednocześnie chcą mieć pewność, że wszelkie formalności są załatwiane profesjonalnie i na czas.

Szkolenie BDO Kielce – zawsze na bieżąco z przepisami w zakresie gospodarki odpadami

Kiedy lubisz trzymać rękę na pulsie, szkolenie BDO Kielce, które przeprowadzimy online w siedzibie Twojej firmy, będzie doskonałą okazją do jeszcze lepszego zrozumienia wszystkich aspektów związanych z funkcjonowaniem systemu BDO.

Dzięki naszemu profesjonalnemu szkoleniu zyskasz pewność, że Twoja firma jest zawsze dobrze przygotowana do spełnienia wszystkich obowiązków w zakresie BDO. To inwestycja w wiedzę, która przyniesie Ci korzyści zarówno w krótkim, jak i długim okresie zapewniając, że działasz zgodnie z przepisami.

Po ukończeniu szkolenia BDO, które dla Ciebie zorganizujemy, będziesz składać sprawozdanie BDO bez większych trudności, a skróty KPO i KEO przestaną być dla Ciebie tajemnicą.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.