...

O nas

Poznaj nas bliżej. Odkryj naszą misję i wartości oraz sprawdź, co mówią o nas nasi klienci.

1 +
zadowolonych klientów

Pomagamy firmom w zarządzaniu odpadami

Baza danych o produktach I opakowaniach oraz o gospodarce odpadami to nowoczesne narzędzie, które pozwala na kontrolę nad sposobem gospodarowania odpadami przez przedsiębiorstwa.

W celu ochrony środowiska, redukcji, a finalnie całkowitej eliminacji nielegalnych składowisk śmieci, instrumenty państwowe mają pieczę nad tym, w jaki sposób przedsiębiorstwo operuje materiałami, które kwalifikują się jako odpady. Bardzo ważny jest także sam sposób utylizacji. W szczególności, jeśli chodzi o materiały sztuczne.

Dlatego obecnie każda firma, która w trakcie swojej działalności produkuje odpady lub ma z nimi do czynienia, zobligowana jest do tego, by posiadać wpis do rejestru BDO. Dotyczy to także przedsiębiorców, którzy zajmują się zarówno transportem, jak również ich magazynowaniem oraz utylizacją. Dzięki temu możliwe jest śledzenie tego, co dzieje z odpadami od momentu ich powstania do całkowitej utylizacji. 

Nasza misja

Zapewnienie kompleksowej obsługi w zakresie BDO i troska o środowisko

Fachowa pomoc w uzyskiwaniu wpisu do rejestru BDO

Dzięki swojemu doświadczeniu, nasza firma wspiera przedsiębiorców na każdym etapie operowania w systemie BDO. Oznacza to, iż pomagamy w pierwszej kolejności uzyskać wpis do rejestru. Dzięki dogłębnej wiedzy z zakresu zarządzania odpadami, jak również ich transportu i magazynowania, doskonale wiemy, jakiego rodzaju dodatkowe uprawnienia i dokumentacje okażą się niezbędne, by bezproblemowo otrzymać wpis w rejestrze

Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorcy, którzy dotychczas nie mieli do czynienia z tym systemem, potrzebują pomocy w jego obsłudze. Dlatego cyklicznie organizujemy szkolenia, które pozwolą na bezproblemowe korzystanie z BDO, a tym samym ułatwią proces wymiany informacji, które dotyczą obiegu odpadów. Wszystko dlatego, że proces przekazania i odebrania odpadów musi być w odpowiedni sposób udokumentowany, jak również potwierdzony stosownymi dokumentami.

Aby pomóc nie tylko we wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań, ale również sprawnych korzystaniu z BDO, nasza firma zajmuje się także tworzeniem sprawozdań, czy analizą produkcji opadów, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą w sposób precyzyjny określić ilość odpadów, jaką wytworzą. Wykonujemy także sprawozdawoczość dotyczącą wprowadzenia opakowań, sprzętu, baterii, samochodów itd.

Znaczenie sektora przemysłowego w ekologii

Mocno rozwinięty sektor przemysłowy niesie na swych barkach odpowiedzialność za środowisko. Dlatego to właśnie teraz, w obliczu wzrostu świadomości, jeśli chodzi o szkodliwe działanie odpadów na naturę, przedsiębiorcy powinni zatroszczyć się o odpowiednie składowanie i utylizację odpadów, które wytwarzają. Dzięki temu dbają o wspólny interes, którym jest dobro planety, jak też rodzimych stron. Wspólnie zadbamy o dobro natury!

Poznaj opinie naszych klientów

Co o nas mówią?

Magdalena Kasińska
Magdalena Kasińska
9. Wrzesień, 2022.
Profesjonalne podejście do klienta. Polecam usługi firmy EMEF. Sklep TwojeTorty
Lukasz Sz
Lukasz Sz
4. Wrzesień, 2022.
BDO raporty: pan Michał udziela rzetelnych i błyskawicznych opinii, po przesłaniu niezbędnych dokumentów natychmiast przystępuje do pracy, raporty są gotowe na kolejny dzień ze wszystkimi instrukcjami tj. wyliczone kwoty do zapłaty, podane numery kont itp. Polecam.
Edyta Domalik
Edyta Domalik
3. Sierpień, 2022.
Gorąco polecamy usługi firmy EMEF BHP, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i co najważniejsze zawsze można liczyć na pomoc Pana Michała. Dodatkowo Pan Michał dba o swoich klientów oraz świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Polecamy Serwis RTV Domalik Rabka Zdrój
Zamówienia Mlecz
Zamówienia Mlecz
13. Czerwiec, 2022.
Bardzo Polecam Pana Michała, profesjonalna obsługa i pomoc na najwyższym poziomie
Katarzyna Zwolińska
Katarzyna Zwolińska
28. Kwiecień, 2022.
Serdecznie polecam usługi Pana Michała. Profesjonalne podejście do klienta i szybkie załatwienie spraw w zakresie BDO oraz rzetelne odpowiadanie na pytania i wątpliwości. Pan Michał jest osobą godną polecenia. Dziękujemy za fachową pomoc.
Adrian N.
Adrian N.
14. Kwiecień, 2022.
Polecam wszystkim, którzy chcą mieć problem BDO z głowy, dzięki Panu Michałowi udało się złożyć i poprawić sprawozdania za wszystkie lata. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, na plus zasługuje również dyspozycyjność w późniejszych porach dnia. Pozdrawiam !
Rafał Rzeciński
Rafał Rzeciński
14. Marzec, 2022.
Pełen profesjonalizm i ekspresowe działanie! Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w temacie BDO!
Julian W
Julian W
14. Marzec, 2022.
Gorąco polecam! Wszystko załatwione szybko, sprawnie i profesjonalnie
Zaufali nam

Dołącz do zadowolonych klientów

Chcesz zarejestrować firmę w BDO, wykonać aktualizację wniosku lub złożyć sprawozdanie?

Wypełnij formularz i otrzymaj

darmową analizę
potrzeb BDO

We offer products, solutions, and services across the entire energy value chain. We support our customers on their way to a more sustainable future – no matter how far along the journey to energize society with affordable energy systems.

note icon

Masz pytania? Zadzwoń: +48 788 873 070

Nasza historia

2022

Rozpoczęcie działalności

Bazując na wcześniej zdobytym doświadczeniu przy realizacji innych projektów w branży BDO oraz obserwując zmieniające się potrzeby firm w tym zakresie, postanowiliśmy stworzyć nową jakość na rynku. Tak właśnie powstał portal ObslugaBDO.pl.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.